Мени

Вести

05јуни

Известување - Општина Ѓорче Петров со ново седиште

31мај

Општина Ѓорче Петров ќе одвои по 400.000 денари премија за ФК Македонија Ѓорче Петров 1932 и Ѓорче Петров – ЖРК

31мај

Средба Н.Е. Бомгартнер-Стојкоски, прва официјална во Општина Ѓорче Петров

30мај

ООУ "Мирче Ацев"- прво место во кошаркарски турнир организиран од ОСУС

30мај

Општина Ѓорче Петров склучи меморандум за соработка со третата група партнер-општини-УСАИД

30мај

Фекална мрежа на улица „43“ во Волково

Календар на планирани настани


Пон
Вто
Сре
Чет
Пет
Саб
Нед
USAID_letok   logo_iso_2021 Finansiski_indikatori Corona_virus

Поставени се колачиња (cookies) на Вашиот уред со цел да се подобри функционалноста на оваа веб страница.

Потребни ми се дополнителни информации | Политика за користење на колачиња (cookies)

Се согласувам Не се согласувам