Мени

Вести

17септември

Рехабилитација на четири улици во урбаната заедница Дексион во Ѓорче Петров

Рехабилитација на четири улици во урбаната заедница Дексион во Ѓорче Петров

14септември

Посета на министерката за образование Мила Царовска на ООУ ,,Димитар Поп Георгиев Беровски“

Посета на министерката за образование Мила Царовска на ООУ ,,Димитар Поп Георгиев Беровски“

09септември

Започна рехабилтацијата на улица 1223 во Дексион

Започна рехабилтацијата на улица 1223 во Дексион

07септември

“Рафаел Батино“ во Хром со нов лик

“Рафаел Батино“ во Хром со нов лик

07септември

Започна рехабилитацијата на улица 85 во Волково

Започна рехабилитацијата на улица 85 во Волково

07септември

Меморијален и хуманитарен турнир во баскет - 3x3 - Мирослав Стратиев МИРО

Меморијален и хуманитарен турнир во баскет - 3x3 - Мирослав Стратиев МИРО

Календар на планирани настани


Пон
Вто
Сре
Чет
Пет
Саб
Нед
USAID_letok   logo_iso_2021 Finansiski_indikatori Corona_virus

Поставени се колачиња (cookies) на Вашиот уред со цел да се подобри функционалноста на оваа веб страница.

Потребни ми се дополнителни информации | Политика за користење на колачиња (cookies)

Се согласувам Не се согласувам