Мени

Вести

08октомври

Наумоски на одбележување на Светскиот ден на хоспис и палијативна нега на стари лица

Наумоски на одбележување на Светскиот ден на хоспис и палијативна нега на стари лица

06октомври

Ново детско игралиште, ЛЕД осветлување, подобрување на условите за настава во ПООУ Јоаким Крчоски во Никиштани

Ново детско игралиште, ЛЕД осветлување, подобрување на условите за настава во ПООУ Јоаким Крчоски во Никиштани

30септември

Наумоски и Шахпаска на увид во градежните работи во градинката во Волково

Наумоски и Шахпаска на увид во градежните работи во градинката во Волково

28септември

Нов лик на кошаркарското игралиште во ООУ ,,Мирче Ацев“

Нов лик на кошаркарското игралиште во ООУ ,,Мирче Ацев“

22септември

Традиционално одбележување на ,,Мала Боогородица“ во Стопански Двор

Традиционално одбележување на ,,Мала Боогородица“ во Стопански Двор

22септември

Реконструкција на улица ,,Алексо Демниевски“ крак 29

Реконструкција на улица ,,Алексо Демниевски“ крак 29

Календар на планирани настани


Пон
Вто
Сре
Чет
Пет
Саб
Нед
USAID_letok   logo_iso_2021 Finansiski_indikatori Corona_virus

Поставени се колачиња (cookies) на Вашиот уред со цел да се подобри функционалноста на оваа веб страница.

Потребни ми се дополнителни информации | Политика за користење на колачиња (cookies)

Се согласувам Не се согласувам