Мени

Вести

29јуни

Ѓорче Петров добива нова пречистителна станица

29јуни

Воведна работилница за изработка на ЛЕАП документот

29јуни

Финишира поставувањето фекална канализација на ул.„43“

29јуни

Годишен концерт на ЕФЗ „Седум осмини“

22јуни

ОЃП домаќин на 27-мите регионални пензионерски игри

22јуни

Нови канцеларии за пензионерите од Ѓорче Петров

Календар на планирани настани


Пон
Вто
Сре
Чет
Пет
Саб
Нед
USAID_letok   logo_iso_2021 Finansiski_indikatori Corona_virus

Поставени се колачиња (cookies) на Вашиот уред со цел да се подобри функционалноста на оваа веб страница.

Потребни ми се дополнителни информации | Политика за користење на колачиња (cookies)

Се согласувам Не се согласувам