Мени

Вести

04јули

OOУ ,,Мирче Ацев” добива целосно реконструирано игралиште за баскет

04јули

Проект на УСАИД во соработка со ОЃП за зајакнување на капацитетите на општината

04јули

Отворена дежурна линија за пријави на последици од невремето

29јуни

Сто и две години од смртта на Ѓорче Петров

29јуни

Проект на УСАИД во соработка со ОЃП за зајанување на капацитетите на општината

29јуни

Стојкоски на свечена манифестација во Општина Ормож

Календар на планирани настани


Пон
Вто
Сре
Чет
Пет
Саб
Нед
USAID_letok   logo_iso_2021 Finansiski_indikatori Corona_virus

Поставени се колачиња (cookies) на Вашиот уред со цел да се подобри функционалноста на оваа веб страница.

Потребни ми се дополнителни информации | Политика за користење на колачиња (cookies)

Се согласувам Не се согласувам