Мени

Вести

26август

Повторно е исчистена дивата депонија на последна „4-ка“

26август

Ѓорче Петров е првата oпштина во градот што добива нов мегапарк

26август

Асфалтирана „77-ка“ во Волково

26август

Нова серија асфалтирање во руралниот дел

26август

Поставен нов зелен коридор кај пазарчето

26август

Нова рекреативна зона во с. Кучково

Календар на планирани настани


Пон
Вто
Сре
Чет
Пет
Саб
Нед
 logo_iso_2021 Finansiski_indikatori Corona_virus

Поставени се колачиња (cookies) на Вашиот уред со цел да се подобри функционалноста на оваа веб страница.

Потребни ми се дополнителни информации | Политика за користење на колачиња (cookies)

Се согласувам Не се согласувам