Мени

Вести

14септември

На 24 септември кинолошка изложба на „Македонски лавови“

06септември

Меѓународен детски фолклорен фестивал „Златен вез 2022“

02септември

Отворени три нови занимални во клонот „Детелинка“ во Ѓорче Петров

01септември

Прв училишен ден во општина Ѓорче Петров (фотогалерија)

01септември

Општината обезбеди ранче за секое прваче

26август

ОЃП со финансиска поддршка за турнирот „Ѓорче Куп 2022“

Календар на планирани настани


Пон
Вто
Сре
Чет
Пет
Саб
Нед
 logo_iso_2021 Finansiski_indikatori Corona_virus

Поставени се колачиња (cookies) на Вашиот уред со цел да се подобри функционалноста на оваа веб страница.

Потребни ми се дополнителни информации | Политика за користење на колачиња (cookies)

Се согласувам Не се согласувам