Мени

Вести

13јануари

Јавна презентација на урбанистички план за Орман

12јануари

Улиците во Ѓорче Петров проодни и безбедни

Улиците во Ѓорче Петров проодни и безбедни

06јануари

Реализирана божиќна планинарска тура

Реализирана божиќна планинарска тура

05јануари

Исчистена мини-депонија кај ул.„Наум Чакаров“

03јануари

Новогодишна донација за децата од градинката „Росица“

Новогодишна донација за децата од градинката „Росица“

01јануари

Посета на полицијата, пожарната и првото новородено бебе

Посета на полицијата, пожарната и првото новородено бебе

Календар на планирани настани


Пон
Вто
Сре
Чет
Пет
Саб
Нед
 logo_iso_2021 Finansiski_indikatori Corona_virus

Поставени се колачиња (cookies) на Вашиот уред со цел да се подобри функционалноста на оваа веб страница.

Потребни ми се дополнителни информации | Политика за користење на колачиња (cookies)

Се согласувам Не се согласувам