Мени

Вести

15февруари

Гостување на Стојкоски на ТВ Алфа

14февруари

Традиционално закројување на лозјето во с.Кучково

14февруари

Апарат за селектирање и рециклирање пластични шишиња во ООУ "Димитар П.Г. Беровски“

09февруари

Помош од 300.000 денари од општина Ѓорче Петров по земјотресите во Турција и Сирија

09февруари

ОЃП со иновативни решенија до намалување на загадувањето на воздухот

08февруари

Наставниците ја поминаа обуката по шах - се воведува догодина во наставен процес

Календар на планирани настани


Пон
Вто
Сре
Чет
Пет
Саб
Нед
 logo_iso_2021 Finansiski_indikatori Corona_virus

Поставени се колачиња (cookies) на Вашиот уред со цел да се подобри функционалноста на оваа веб страница.

Потребни ми се дополнителни информации | Политика за користење на колачиња (cookies)

Се согласувам Не се согласувам