Мени

Вести

14март

Финишира реконструкцијата на крак од улицата "Христо Батанџиев“

14март

Ревитализација на парковите за миленици

09март

Се подобруваат условите за учениците во ООУ „Мирче Ацев“

09март

Стојкоски на средби со граѓани на повеќе локации во ОЃП

09март

8-ми март во Пензионерскиот дом во Ѓорче Петров

09март

Пролетна офанзива во реонскиот парк во Ѓорче Петров

Календар на планирани настани


Пон
Вто
Сре
Чет
Пет
Саб
Нед
 logo_iso_2021 Finansiski_indikatori Corona_virus

Поставени се колачиња (cookies) на Вашиот уред со цел да се подобри функционалноста на оваа веб страница.

Потребни ми се дополнителни информации | Политика за користење на колачиња (cookies)

Се согласувам Не се согласувам