Мени

Вести

29јуни

Сто и две години од смртта на Ѓорче Петров

29јуни

Проект на УСАИД во соработка со ОЃП за зајанување на капацитетите на општината

29јуни

Стојкоски на свечена манифестација во Општина Ормож

29јуни

Ѓорче Петров добива нова пречистителна станица

29јуни

Воведна работилница за изработка на ЛЕАП документот

29јуни

Финишира поставувањето фекална канализација на ул.„43“

Календар на планирани настани


Пон
Вто
Сре
Чет
Пет
Саб
Нед
USAID_letok   logo_iso_2021 Finansiski_indikatori Corona_virus

Поставени се колачиња (cookies) на Вашиот уред со цел да се подобри функционалноста на оваа веб страница.

Потребни ми се дополнителни информации | Политика за користење на колачиња (cookies)

Се согласувам Не се согласувам