Мени

Сите Вести

Одбележан Меѓународниот ден на лицата со попреченост

06.12.2021

Прочитај повеќе

Завршни работи на новиот парк на бул,„Македонска војска“

06.12.2021

Прочитај повеќе

Чистење на каналот во Стопански двор

03.12.2021

Прочитај повеќе

Премиера на претставата „Ништо не е страшно“ на Театар Пи

02.12.2021

Прочитај повеќе

Стојкоски на увид во доцните часови – завршна фаза од поставување бехатон.aspx

02.12.2021

Прочитај повеќе

Седница на Скопски плански регион

02.12.2021

Прочитај повеќе

Календар на планирани настани


Пон
Вто
Сре
Чет
Пет
Саб
Нед
 logo_iso_2021 Finansiski_indikatori Corona_virus

Поставени се колачиња (cookies) на Вашиот уред со цел да се подобри функционалноста на оваа веб страница.

Потребни ми се дополнителни информации | Политика за користење на колачиња (cookies)

Се согласувам Не се согласувам